Gazeteciler Demirkaya’ya Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Gazeteciler Demirkaya’ya Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu
Kızıltepe Gazeteciler Cemiyetinden oluşan gazeteci heyeti Ak Parti’den Mardin milletvekili seçilen Cengiz Demirkaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.29.06.2018 00:00

Kızıltepe Gazeteciler Cemiyetinden oluşan gazeteci heyeti Ak Parti’den Mardin milletvekili seçilen Cengiz Demirkaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

24 Haziran Milletvekili genel seçimlerinde Ak Parti ikinci sıradan Mardin Milletvekili seçilen Cengiz Demirkaya’ya tebrik ziyaretleri sürüyor. Ak Parti ilçe merkezinde tebrikleri kabul eden Demirkaya Misafirlerine destek ve kutlamalarından dolayı teşekkür ederek toplumun sorunlarına çözüm bulmak için meclis çatısı altında görevini en iyi şekilde yapmak için çaba sarf edeceğini söyledi.

 

Kızıltepe Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Halit Solhan Başkanlığında Cemiyet yönetimi ve üyelerinden oluşan gazeteci heyeti Mardin milletvekili seçilen Cengiz Demirkaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak kutladı.

 

Yerel ve Ulusal basın temsilcileri ile köşe yazarlarından oluşan basın mensupları ve Cemiyet 2.Başkanlığı görevini yürüten KızıltepePost haber sitesi editörü ve Köşe yazarı Faraç Çobanoğlu, Cemiyet yönetim kurulu üyesi MardinTime haber sitesi ve dergisi editörü M.Ali Demir, Cemiyet yöneticisi ve İlkha Kızıltepe temsilcisi Mehmet Aslan, İlkha Mardin il temsilcisi Salih Keskin ve Cemiyet üyelerinden,

 

DemokratDüşünce haber ve fikir sitesi editörü, köşe yazarı Emin Karakulak, Mamoste Haber Fikir sitesi editörü Mahmut Semen, MardinSöz gazetesi muhabiri Abdullah Yılmaz, KızıltepeEkspres haber sitesi muhabiri Diler Erbeyi, MardinTimes haber sitesi temsilcisi Selman Güneş..

 

Kızıltepe ve Mardin için yapılması gereken hizmetlerin Demirkaya tarafından takip edilmesi ve yürütülmesi konusunda kendisine her zaman destek olacaklarını belirttiler.

 

Pazar günü yapılan seçimlerde Mardin Milletvekili olarak seçilen Cengiz Demirkaya da, seçim çalışmaları süresince partilerin ve adayların görüş ve hedeflerini halka aktararak fikir sahibi olmasına katkı sunan basın mensuplarının kendilerini ziyaret etmesinden büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, ilimiz sorunlarının çözüme kavuşması noktasında gündeme getiren basın mensuplarının uyarılarını dikkate alarak meclis çatısı altında ve hükümet nezdinde çözüme kavuşması için çaba sarf edeceğini belirtti.

 

Demirkaya, “Mardin’de ayda bir basın ile bir araya gelmeye çalışacağını” da söyledi.Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.