İl Müdürü Sarı, Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli ile Kahvaltıda buluştu

İl Müdürü Sarı, Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli ile Kahvaltıda buluştu
İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevli Personel ve idarecilerle Artuklu Öğretmenevi’nde kahvaltıda bir araya geldi.02.02.2019 00:00

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevli Personel ve idarecilerle Artuklu Öğretmenevi’nde kahvaltıda bir araya geldi.

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, kahvaltının ardından katılanlara Sinan Yağmur’un yazdığı “Hz.Yusuf ile Züleyha  Aşkın Meali" isimli kitabı hediye olarak takdim ederken, personelle tek tek tokalaşıp hatıra fotoğrafı çektirdi. Ancak, İl Müdürü Sarı, gelişinde olduğu gibi kitap takdiminde de Kadın Personellerle tokalaşmaması kitap teması ile paradoks oluştururken Kadın Personellerde kalp kırıklığı bıraktı. 

Kahvaltının ardından Mardin’in tarihi ve turistik yerlerinden Eğitim Müzesi, Kasımiye Medresesi, Büyükşehir Kültür Turizm ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı binaları gezildi. Gezi sırasında bir personel merdivenleri inerken kaydı, düştü. Şans eseri bu kaza hafif incinme ve sıyrıklarla atlatıldı. En son Mardin Gençlik Merkezini gezen ziyaretçiler, gezinin ardından öğle yemeği ve program bitişi için tekrar öğretmenevi'ne geri döndüler.

Diğer Eğitim haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.