Aslan'ın 5 yıldır beklediği ataması yapıldı

Aslan'ın 5 yıldır beklediği ataması yapıldı
Her iki Eğitim Emekçisine yeni görev yerlerinde başarılar diliyoruz.01.03.2019 21:13

Kızıltepe ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü görevini 4 yıla yakın bir süreden beri sürdüren Mehmet Ali Az’ın görev yeri Sürgün tarzı bir kararnameyle, Derik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak değiştirildi.

 

Bu değişikliğin ardından, Müdür Mehmet Ali AZ, 01 Mart 2019 Cuma günü Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda Okul ve Kurum Müdürleriyle vedalaştıktan sonra Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde ki Personellerle de tek tek tokalaşarak vedalaştı. Vedalaşmada ağlayan personeller oldu. 

 

 

 

 

Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine Ahmet Aslan asaleten atandı. 35 yıldır eğitim camiasında bulunan ve 8 yıldır Kızıltepe Bahçelievler İlkokulu Müdürlüğü görevinde bulunan Ahmet Aslan’ın daha önce Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde 2 yıl şube Müdürlüğü görevinde bulunduğu ve Pazartesi günü yeni görevine başlayacağı öğrenildi.

 

Aslan'ın 5 yıldan beridir beklediği ve hak ettiği bu atanmanın gerçekleşmesi Yakın çevresi tarafından sevinçle karşılandı. Haram ve helal konusundaki titizliği ile bilinen Aslan'ı kıldan ince kılıçtan keskin meşakkatli zor bir görev bekliyor. 

 

Her iki Eğitim Emekçisine yeni görev yerlerinde başarılar diliyoruz.

Diğer Eğitim haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.