Elektrik Kesintisi ile Kölecilik Sistemi dayatılıyor

Elektrik Kesintisi ile Kölecilik Sistemi dayatılıyor
Barış Aktivisti ve Mezopotamya gazeteciler cemiyeti başkanı Cemiyet binasında yazılı bir açıklama yaptı.24.03.2018 16:19

Kendi parasal çıkarları için haksız bir yere, borcu olan olmayan insanlarımızın elektriklerini keserek halkımızı 21 yıl dünyasında ışık ve ateşten mahrum ederek adeta kölecilik sistemine götürmek isteyen bir zihniyet ile karşı karşıya olduğunu..  Bu zalim ve sorumsuz anlayışı kabul etmek mümkün değildir. açıklamasını yapan, Aydoğan; “Genelde toplumsal ve barış sorunları ile ilgilendiğini, ancak köylerde bir kaç taziye ziyaretinde bulundum.”

 

Aydoğan; "Buralarda sistematik ve halkımızın doğal ve insanı taleplerini ciddiye almayan elektriklerin kesik veya hiç bir işe yaramayan tek faslı olduğuna tanık olduğu..” söyleyen Aydoğan; "Hukuki olarak bu şirketin muhatabı halk değildir. Hükümet ve devlet sistemidir.” dedi.

 

Aydoğan; “Yapılan tüm haklı girişimlere rağmen hiç kimse bu karanlık şirketin üstesinden gelemiyorsa o zaman bu şirketin arkasındaki tetikçi güçleri araştırmakta yarar vardır.”

 

Açıklamasında bulunan Aydoğan; “Bu karanlık ve siyasi rant güçleri kim olabilir sorusu akla gelmektedir? Bunlar kim olabilir? Bölge halkını kaosa sürüklemek isteyen uluslararası fetö ve Emperyalizmin yerli işbirlikçileri olabilir. Veya iktidarın içinde önemli güç ve mevzilere sahip olan rant köstebekleridir. Gelecekte bu ülkeyi karanlık güçlere teslim etmeye çalışan rant köstebeklerinin ortaya çıkarılması için bir barış savunucusu olarak başta Sayın Cumhurbaşkanı olmak üzere sorumlu makamlara gerekli girişimde bulunacağını” söyledi.

Diğer Basın_Bildirileri haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.